Konferencia Krajskej rady Združenia ZŠ kraj Nitra

dátum uverejnenia: 23. 3. 2022
čas: 16:58
kategórie: Združenie základného školstva

Konferencia Krajskej rady Združenia ZŠ kraj Nitra

Po odkladoch zapríčinených pandémiou a chorobami sa dňa 11.03.2022 uskutočnila Konferencia Krajskej rady Združenia ZŠ kraj Nitra.

Ku prítomným delegátom sa prihovorili postupne predseda OZ Pavol Ondek a podpredsedníčka OZ a predsedníčka Združenia ZŠ Ingrid Gamčíková.

Súčasťou ich príhovorov bolo aj následné odovzdávanie ocenení Zväzom a Združením: Pavlovi Madovi NR , Alžbete Kollárovej LV,  Klaudii Ivanovičovej ZM, Jolane Molnárovej NR, Oľge Petrášovej TO, Silvii Szalayovej KN, Jozefovi Záhumenskému NZ.

Po slávnostných chvíľach sa prítomní delegáti pustili do rokovania, schvaľovania všetkých dokumentov KR . Vypočuli si Správu o činnosti KR, ktorú predniesol doterajší predseda KR Miroslav Kováč.

V záverečných slovách Správy poďakoval všetkým za spoluprácu, ktorá aj keď niekedy bola „haprovala“, nakoniec vyústila do správnej roviny. Pandémia veľmi ovplyvnila našu prácu. Aj v dobrom. Stali sme sa odborníkmi v práci na PC, prácou v on-line priestore, dištančnou prácou atď.

Veľmi dôležitým bodom programu bola voľba predsedu KR . Po dvoch kolách volieb bola za predsedníčku KR Z ZŠ kraj Nitra zvolená Edita Horváthová.

Prítomní delegáti jej zablahoželali ku zvoleniu povzbudivými slovami.

Po prečítaní uznesenia pánom Petrom Vincem a jeho schválení rokovanie ukončil odstupujúci predseda KR Miroslav Kováč.

prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7