Slávnosť jubilantov 2021 – 15.12.2021

dátum uverejnenia: 30. 12. 2021
čas: 17:10
kategórie: Združenie základného školstva

Slávnosť jubilantov 2021 – 15.12.2021

V živote človeka sú chvíle, keď začne uvažovať o svojom živote a hodnotiť svoju životnú cestu. A tak, ako po lete prichádza krásna farebná jeseň, po mladosti prichádza jeseň života.

Práve vtedy si aj my pripomíname jednu z najvzácnejších cností, ktorá môže byť zrodená v duši človeka. Je ňou úcta k vykonanej dlhoročnej práci. Preto určite patrí naším jubilantom vďaka za ich odvedenú prácu a členstvo v základných organizáciách.

Aj napriek zlej pandemickej situácií, ktorá tu pretrváva už dva roky, nezabudli sme na našich odborárov, ktorí v tomto roku dovŕšili 60 rokov života.

Predsedníčka Rady ZO OZ PŠaV okresov Spišská Nová Ves, Levoča a Gelnica pozvala jubilantov, aby si prišli prevziať darček a obálku s finančnou odmenou, ktorá bola akoby náhrada alebo kompenzácia za slávnostný obed, ktorý sa nemohol uskutočniť. Jubilanti prichádzali postupne v časových intervaloch . Zapálené sviečky na okne a stôl plný darčekov pripomínal prichádzajúce Vianoce. V očiach jubilantov bolo vidieť radosť a milé prekvapenie, ktoré je naozaj ťažké vykúzliť v takýchto sprísnených opatreniach.

Predsedníčka Rady pani Dubecká privítala postupne každého jubilanta, poďakovala sa za vykonanú dlhoročnú spoluprácu, ktorá si naozaj zaslúži obdiv a úctu. Popriala jubilantom zo srdca do ďalších rokov pevné zdravie, bystrú myseľ, úsmev na tvári a radosť zo života.

V-R ZO Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča

Mgr. I. Šomšáková

prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7