Slávnostné oceňovanie v Žilinskom kraji

dátum uverejnenia: 24. 5. 2022
čas: 13:59
kategórie: Združenie základného školstva

Slávnostné oceňovanie v Žilinskom kraji

Krásneho 12. mája čakal pozvaných hostí krajskej konferencie žilinského kraja slávnostný deň v hoteli Slovakia. Predsedníčka Krajskej rady Mgr. Katarína Cigániková privítala všetkých vzácnych hostí, hostí z OZ pre ZZŠ RNDr. Ingu Gamčíkovú a JUDr. Yvonne Furdíkovú.

Celé stretnutie sa nieslo v príjemnej atmosfére a slávnostnom naladení. Predstaviteľky OZ za ZZŠ pp. Gamčíková a Furdíková ocenili a poďakovali pp. Márii Dudkovej a Pavle Kurejovej z VIII. zjazdu za ich dlhoročnú , profesionálnu prácu ich odhodlanie a nadšenie, ktoré nepozná žiadne prekážky a únavu . Za združenie ZZŠ boli ocenení pp. Mária Barančíková, Daniela Gandiová, Janka Skalická, Ivan Dudáš a Ján Poljak. V oceňovaní sme pokračovali a poďakovanie sme odovzdali aj okresným predsedom pp. Vierke Slanej, Emílií Paríškovej, Kataríne Cigánikovej a Jozefovi Macíkovi.

Dovolím si touto cestou poďakovať pani Márii Barančíkovej za jej usilovnú prácu, odovzdávanie skúseností mladšej generácii, ktoré určite napomohli vybudovať základ pri našej odborárskej práci, ktorá nás ešte čaká.

S poďakovaním nezabúdame ani na našu ,,šéfku ˝ ZZŠ p. Ingu Gamčíkovú . Je to človek prirodzený, rozhľadený, vzdelaný, žoviálny a výnimočný.

Som veľmi rada, že som strávila tento deň s príjemnými ľuďmi a teším sa na ďalšie naše spoločné stretnutia.

Prajem Vám všetkým ešte pár príjemných pracovných dní v tomto školskom roku 2021/2022.

Mgr. Katarína Cigániková

Tu si môžete pozrieť ešte jednu koláž fotografií 

prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7