Stretnutie 60 ročných odborárov

dátum uverejnenia: 12. 1. 2021
čas: 16:19
kategórie: Združenie základného školstva

Stretnutie 60 ročných odborárov

Stretnutie 60 ročných odborárov okresov Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča

Pre väčšinu z nás je predvianočné obdobie charakteristické rekapitulovaním. Spomíname na všetko krásne i smutné, čo sme v priebehu roka zažili a prežili.

Väčšinu predchádzajúceho roka, roka 2020, sme prežili v núdzovom stave, s obdobím zákazu vychádzania a obdobím náročných a neľahkých situácií. I napriek tomu predsedníčka Rady ZO OZ PŠaV pani Ľudmila Dubecká nechcela prerušiť už 5-ročnú tradíciu, a preto pozvala za prísnych hygienických opatrení všetkých odborárov z okresov Spišská Nová Ves, Levoča a Gelnica, ktorí v roku 2020 dosiahli životné jubileum - 60 rokov.

Keďže 60-roční jubilanti spolu s Výborom Rady ZO OZ PŠaV sa nemohli tak ako v predchádzajúcich rokoch stretnúť v družnej a priateľskej atmosfére pri spoločnej večeri, navrhol Výbor Rady náhradnú alternatívu ich oceňovania. V príjemnej atmosfére, aj keď len v dôsledne hygienicky zabezpečenej a vetranej miestnosti, za tónov vianočných piesní a horiacich sviečok, si jubilanti jednotlivo prevzali z rúk predsedníčky a Výboru Rady ZO OZ PŠaV malý darček spolu s finančnou kompenzáciou za nezrealizované občerstvenie.

I napriek náhradnému riešeniu sa táto akcia členom OZ veľmi páčila a všetci, ktorí pozvanie prijali a prišli si darček vyzdvihnúť osobne, odchádzali s hrejivým pocitom v srdci, že existujú ľudia, ktorí nešetria láskavým a milým slovom. Že existujú ľudia, ktorí za akýchkoľvek podmienok a v akejkoľvek situácii sú ochotní poradiť a pomôcť.

Oľga Tokarčíková, členka V-R okresov Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča

prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7