Ponuka rekreačných pobytov

dátum uverejnenia: 23. 9. 2022
čas: 10:48
kategórie: Zväz

Ponuka rekreačných pobytov

Blíži sa čas jesenných a zimných prázdnin, a preto by sme Vás radi pozvali do rekreačných zariadení Odborového zväzu školstva – RZ Crocus vo Vysokých Tatrách a RZ Čingov v Slovenskom raji.

Psychicky a fyzicky náročnú a zodpovednú prácu zamestnanca školstva je možné kvalitne vykonávať len vtedy, keď si nájdete čas aj na oddych a regeneráciu. Ponúkame Vám možnosť pokochať sa krásami Slovenska a zároveň sa zotaviť v príjemnom prostredí našich rekreačných zariadení.

RZ Crocus aj RZ Čingov možno využívať celoročne na individuálne aj kolektívne pobyty, výlety, rôzne školenia, porady, semináre, turistiku, školy v prírode a iné akcie.

Člen Odborového zväzu školstva, jeho manžel/manželka a nezaopatrené deti platia za rekreácie nižšiu cenu ako nečlenovia. OZŠ na rekreačné pobyty vo svojich zariadeniach poskytuje členom zväzu a ich nezaopatreným deťom dotáciu na základe potvrdenia členstva v základnej organizácii.

Všetky informácie orekreačných zariadeniach RZ Crocus a RZ Čingov, ako aj ponuku pobytov a objednávkové formuláre nájdete na našej stránke v časti Rekreácie.

Tešíme sa na Vašu návštevu! 

prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7