Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

6. ročník bowlingového turnaja

dátum uverejnenia: 9. 12. 2022
čas: 12:55
kategórie: Združenie stredného školstva

Výbor Rady ZO OZ PŠaV SŠ a zariadení Vsl. regiónu zorganizoval, po dvojročnej prestávke, dňa 14. novembra 2022 ďalší ročník bowlingového turnaja. Aj tentokrát sa konal v Košiciach na dráhach Bowlingu Admirál za účasti 7 družstiev zo stredných škôl a zariadení oboch krajov. Víťazstvo v kategórii žien získala Mária Hladoníková z SOŠ p.t. Košice - Šaca(125 b.), na druhom mieste sa umiestnila Mária Kissová z MŠ a ZŠ pri ZZ Košice a bronzovú medailu získala Jana Michalíková SOŠ dopr. Prešov. V mužskej kategórii prvé dve priečky suverénnym výkonom obsadili hráči SOŠ p.t. Košice - Šaca, zlatý medailista Peter Varholík (143,5 b.) a druhý v poradí bol Roman Radvák(140 b.), na treťom mieste skončil Bohuš Kolesár zo SOŠ drev. Vranov. V súťaži družstiev s veľkým náskokom vyhrala SOŠ priem. technológií Košice - Šaca. Medailisti boli ocenení vecnými cenami a diplomami, aj ostatní zúčastnení dostali malú pozornosť. Popri súťažení nechýbala ani voľná debata o problémoch školstva, či našej krajiny, ale aj bežných veciach každodenného života. Všetci zúčastnení vyjadrili vďaku organizátorom turnaja a vyslovili nádej, že o rok sa stretnú opäť.