Konferencia krajskej Rady OZ PŠaV Trenčín

dátum uverejnenia: 21. 2. 2022
čas: 15:57
kategórie: , Združenie základného školstva

Konferencia krajskej Rady OZ PŠaV Trenčín

V stredu 16. februára 2022 sa uskutočnila konferencia krajskej Rady OZ PŠaV Trenčín. Jej rokovanie prišli pozdraviť hostia predseda OZ PŠaV Pavel Ondek a predsedníčka Združenia ZŠ OZ PŠaV Ingrid Gamčíková.

Na úvod vystúpili obaja so svojimi príspevkami. Nasledovalo oceňovanie. Plaketa OZPŠaV za aktívnu prácu ako aj poďakovanie za dlhoročnú aktívnu prácu a významný prínos pre Odborový zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku boli odovzdané pani Emílii Praženicovej z Rady OZ PŠaV Prievidza a pani Zuzane Vojáčkovej z Rady OZ PŠaV Považská Bystrica. Tieto ocenenia boli udelené pri príležitosti VIII. Zjazdu OZ PŠaV na Slovensku uskutočneného v auguste 2021.

Pri príležitosti odchodu z funkcie predsedov Rád OZ PŠaV boli udelené ďakovné listy krajskej Rady Trenčín pani Marte Andrisovej, Ľubici Kobzovej, Emílii Praženicovej a pánovi Petrovi Gašparíkovi.

Po tejto časti pokračovalo pracovné rokovanie, ktoré prebehlo podľa pripraveného programu. Členovia krajskej Rady zvolili do nového volebného obdobia za svoju predsedníčku pani Zdenku Tunegovú.

Zuzana Vojáčková


prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7